“Gears of War” serijos yra vieno iš apibrėžti Xbox 360 žaidimų konsolę. Derinant Didžiosios visuals atitinkančios dangtelç pagrįstas 3-iojo asmens šaudymo, ji suteikia jaudinantis veiksmas supakuota patirtį, ar jums žaisti atskirai arba su draugais.

Serijos žaidimų žada pateikti mums yra patenkinti išvadoje apie Žaidimai story line, taip pat suteikti multiplayer režimai naują dažų sluoksnį ir raktu pakabukai užtikrinti, kad jūs galėsite smagiai žudyti Lambet ir saldžiavaisio mėnesių.

Aš asmeniškai niekada nebuvo visa tai į Gears of War. Aš grojo per pirmąjį žaidimą ir nustatė, kad jis bus pakankamai maloni, bet tai ne nustatyti my world on fire ir man trokšta tęsinio. Taigi kai Gears of War 2 atvyko maždaug aš iš tikrųjų baigėsi suteikiant leidimą. Dėl to buvo su kai kurių pečių shrugging kad aš pasveikino Gears of War 3 skelbimą
Daugiau »

Kaip kreditų pradėjo riedėti, aš sėdėjo mano kontrolierius. “Wow” buvo tik žodis, kuris man iš karto galėtų sudaryti. Naughty Dog kažkaip pagerėjo po nuostabų Uncharted 2: tarp Thieves ir meistriškai kas yra tikrai geriausias žaidimas ant PlayStation 3 iki šiol.

Yra kažkas tikrai ypatinga šios serijos. Nors tai tiesa, kad balsas veikiantis, backdrops ir garso takelis yra visi top-of-the-line, reklamos agentura nuotykius, kurie Uncharted leidžia žaidėjams pajusti yra slaptas ingredientas yra jau žvaigždžių receptai. Trečia įmoka į saga, Nathan Drake nesiskiria, kaip matome jį traipsing visame pasaulyje, ieško paslaptis, kad Sir Francis Drake saugomi nuo Karalienės Elžbietos šimtmečių.
Daugiau »

Mūšio laukas 3 užpuolimo klasės apžvalga. Labiausiai bendro ir žino klasės bet FPS: standartinis puolimą šautuvas-weilding paleisti ir Hunai klasės, kuri dominuoja trumpai su vidutinio nuotolio kovoti. Specialios šios klasės yra sveikatos pakuotės. Jūs mesti placiaformate spauda ant žemės padėti išgydyti jūsų komandos.

Daug žaidėjai turi bėdų su šios rūšies kaip šaudyti klasių yra labai populiarus šiame žaidime. Padedant mūsų gidas, jūs neturite jokių problemų.

Mūšio laukas 3 puolimą vadovas – lygiava gudrybės. Naudojant savo sveikatos paketą galima vienas iš geriausias būdas lygiu aukštyn. Jei nežinote kaip naudotis sveikatos pakuotės, pasieksite jį paspaudus klavišą kairėn į jūsų valdiklio numpad.
Daugiau »

Šiame Battlefield 3 Rush vadove, mes kalbame apie geriausia strategija, tiek puolant tiek ginantis. Perskaitę šį vadovą, turėtų būti labai stiprus ir laimėti daug skubėti žaidimuose lyginant su neturintis jokių strategiją apskritai.

Mūšio laukas 3 Rush vadovas – apžvalga. Rush yra fantastinis žaidimo režimas, Battlefield 3, kuris naudoja daug strategiją, palyginti su tipiška žaidimo režimai. Ji apima ginti arba padaryti prieš taktiniai puolimą (įžeidimas režimas) keliuose punktuose aplink skrajutes žemėlapį.

Jei puola režimu, Jūs privalote sunaikinti į M-suvienyti pastan prieš jus prarasti savo 100 dalyvių. Norint laimėti žaidimą, jūs turite daug kartų sėkmingai.
Daugiau »

Šis Battlefield 3 paramos klasės vadovas, mums bus aptarti apie paramos Kit, privalumus ir trūkumus, geriausių strategijų ir, žinoma, lygiava patarimai, kaip naudoti šią klasę.

Mūšio laukas 3 paramos klasės vadovas – apžvalga, stipriąsias ir silpnąsias puses. Jūs naudojate remti rinkiniai akivaizdžiai remti kitas žaidėjas. Jei jūsų komanda verta pagrindo iki ir koordinuota, tai jūs norite eiti į klasę. Negali būti, kad gera naudoti šią klasę, jei jums žaisti atsitiktinis žaidimus arba jei turite labai neorganizuotu komanda.

Šios klasės naudoja šviesos kulkosvaidžiai, trūksta tikslumo iš tolo, bet gali susidoroti su daug kulkų mažai žalos. Jūs galite naudoti tai vizitines korteles labai gerai slopinimo gaisro ilgus nuotolius ir imtis žemyn priešų į Vidurio svyruoja
Daugiau »

Gameloft yra gerai žinomas už savo žaidimų kuriamas iš konsolės pasaulio gigantai ir šiuolaikinės kovoti su informaciją kilmę pirmą-person shooter milžinišką, Call of Duty ekvivalentas. Naujausią ir geriausią αmoka iπ serijos Jungtinės Amerikos Valstijos yra atakuojamas iš trio, šalims, Korėja, Pakistanas, ir Rusijos. Kaip tai padaryti bet kurios šalies, Jungtinių Amerikos Valstijų kovoti atgal invaders išeiti.

Gameplay

Leidžia pradėti su AI, jis neatrodo tikrai būti AI ne visiems. Priešų, atrodo kalendoriai nesuprantamos į tam tikrų maršrutą, nes jie visada atrodo, kad ateis iš tos pačios vietos ir tiesiog šaudyti jums iš tos pačios padėties. Kontrolė yra geras, geriausia dalis apie juos, kad jie pritaikyti, taigi jei jūs ne kaip tie you žaisti galite išbandyti kitą stilių
Daugiau »

Muffin Knight yra arcade, 2,5 d shooter/platformingo žaidimą, kai tikslas yra gauti kuo daugiau keksams įmanoma, nors nužudyti ir (arba) dodging priešų, kurie yra klasifikuojami į platformas ir lėtai pėsčiomis į savo Darować. Tai gali skambėti pažįstamas, kaip pradžioje pernai Vlambeer padarė šį tiksli pačiame žaidime, vadinama Super Crate langas, kuris netrukus į iOS.

Gameplay

Muffin Knight yra labai lengva suprasti, ir labai paprasta žaisti. Kontrolė yra fantastinis ir eiti labai gražiai su žaidimo stilius ji yra. Tiesiog bando rinkti daug keksams kuo nors bando išvengti, arba nužudė priešų, verslo dovanos kurie bus vaikščioti praeityje Jums, o turite tik vieną gyvenimo kiekvieną kartą. Kiekvieną kartą, kai jūs rinkti muffin, jums bus įjungti atsitiktinai į vieną iš savybių, jums atrakinta
Daugiau »