Praeitą savaitgalį, aš, kaip daugelis kitų, praleido šiek tiek didelių laiko žaisti Battlefield 3 Beta (dėl “Xbox 360″) norėdami pamatyti, spauda jei tai būtų į žaidimą, kad būtų Nekonkurencingi parlamento mandatą Modern Warfare kaip, turi turėti karinės shooter. Mano laiko su ja šį savaitgalį, aš galiu pasakyti, kad kaip ir dabar, Battlefield 3 ne stovėti galimybę.

Bendras

Iš visų hype aplinkinių žaidimas aš buvo žiūrėti priekabos ir skaityti viską, galite apie gauti vis daugiau ir daugiau suprasti ką šis žaidimas ketina pasiūlyti, kad, Call of Duty serijos buvo ne žaidimas. Yra akivaizdžių skirtumų, pavyzdžiui, gebėjimas veikti transporto priemonėms, destructible aplinkoje, ir tai, kad EA yra ne apmokestinimo jų internete stat stebėti kaip Activision bus
Daugiau »

Ginti turi mirti! yra kitoje įrašas “tower-defense-meets-3rd-person-action” žaidimų, kurie neseniai buvo sėkmingai aplankė “Trenched” ir “žaislas kareiviai: šaltojo karo” vis nišą.

Dempingo į spalvinga fantazijos pasaulyje, blogai planuojamą tvirtovės ir nekompetencijos ginti su ekstremaliomis suicidal tendencijos, ginti turi mirti! suteikia mums gana šviežios parametras vaidmenį sargybos bokštas.

Kaip nekompetencijos, wisecracking vedlys mokinys, rasti sau kaip paskutinės vilties pasaulio prieš orc minios, po to, kai jūsų kapitonas yra nužudyti gaila žarnyno slydimo incidentas. Lengvai sulaikyti, galite iš karto nustatyti apie ginti paveikslai ant drobes stebuklinga “nesutikimus” (Nr narystė “Rift” MMO, tiek, kiek aš galiu pasakyti. At least Nr keistam tentacles išeiti iš šios jų), kurie yra įsikūrę 24 skirtingų tvirtovės, kad apima pagrindinis žaidimo kampanijos
Daugiau »

Pirma, Nr 3D ir Nr perkelti buvo naudojamos šios peržiūros. Jūrų erdvės žaidimai ateina ir išeina. Kai žmonės galvoja apie vietos jūrų videogame, ji dažnai Išjuokė už tai, kad sekli Pedantyczny patirtį. Aš čia pasakyti jums berniukų ir mergaičių Killzone 3 yra padaryti teisę vietos jūrų žaidimas! Killzone 3 yra visceralinių sci-fi pirmosios person foto dovanos shooter tik dėl Playstation 3 Guerilla Žaidimai sukurtas ir paskelbtas SCEA.

Istorija vyksta po to, kai Vasari buvo nužudyti Killzone 2. Sau ir Rikas (kovotojos) iš esmės bando evakuoti iš planetos Helghan. Šiek tiek jų nerimą Helghan armijos išleidžia slaptą ginklą, kad ILA laivyno kelia iškils pavojus. Laivų palieka kareiviai iš esmės rūpintis patys tol, kol jie gali grįžti paviršiuje.
Daugiau »