Priežastis kodėl reikia tokios giliausias vadovas yra, nes BF3 yra kur kas sudėtingesnė nei reguliariai shooter žaidimai. Nors dauguma kitų žaidimų, daugiau dėmesio atskirų žaisti ir yra gana ribotas pagal komandinis darbas, Battlefield 3 siūlo didžiule variantų, su kelių atskirų klasių, kad jūs galite žaisti pagal jūsų apskritai ginklą ir strategiją pirmenybė.

BF3 firminis blankas Dominator vadovas iš pirmo žvilgsnio

Jei pereikite per keletą BF3 Dominator peržiūrėti svetaines, jūs pamatysite daug teigiamų nuomonių dėl bendrojo požiūrio vadovą.

Konkrečių, intuityviojo būdas, kurioje ji požiūrių tiems, kurie yra nauja į žaidimą siūlo kai kurie labai svarbus ir lengva suprasti patarimų, kaip pradėti su BF3 ir praktikuojančių žaidimo, kol jie rasti privalumus ir trūkumus kiekvieną ginklą ar strateginio technika, kad gali būti naudojamas norint gauti viršutinę ranką kovos už viršenybę
Daugiau »

Ginti turi mirti! yra kitoje įrašas “tower-defense-meets-3rd-person-action” žaidimų, kurie neseniai buvo sėkmingai aplankė “Trenched” ir “žaislas kareiviai: šaltojo karo” vis nišą.

Dempingo į spalvinga fantazijos pasaulyje, blogai planuojamą tvirtovės ir nekompetencijos ginti su ekstremaliomis suicidal tendencijos, ginti turi mirti! suteikia mums gana šviežios parametras vaidmenį sargybos bokštas.

Kaip nekompetencijos, wisecracking vedlys mokinys, rasti sau kaip paskutinės vilties pasaulio prieš orc minios, po to, kai jūsų kapitonas yra nužudyti gaila žarnyno slydimo incidentas. Lengvai sulaikyti, galite iš karto nustatyti apie ginti paveikslai ant drobes stebuklinga “nesutikimus” (Nr narystė “Rift” MMO, tiek, kiek aš galiu pasakyti. At least Nr keistam tentacles išeiti iš šios jų), kurie yra įsikūrę 24 skirtingų tvirtovės, kad apima pagrindinis žaidimo kampanijos
Daugiau »