Dauguma iš jūsų, kaip buvo laukia šio momento, kad pagaliau gauti savo rankas ant BF3 ir tiek, kiek jis buvo malonus. Nors aš ne Dotarłeś atvirukai galimybę žaisti internete (ne rub tai), aš grojo kampanijos. Dauguma iš jūsų tikriausiai pamiršote ir yra tikriausiai įdomu, kas tai yra, Na tai yra žaidimas, kad tu žaidi neprisijungus istorija dalis, dabar, kad yra aiškus, let’s neria.

Gera

Lauke bijau

Pradėkime, teigiamas: pirma, žaidimas yra gražus ir veikia aplink žemėlapiai buvo smagi. Žaidimas turėjo tai šviežia jausmas per iš nuo tik scenerii ir aplinkos. Man buvo tikrai malonu su etapus, jie buvo didelis, gražus ir labai išsamios. Vienas dalykas, man buvo labai, labai mėgstu buvo garso dizainas. Garso dizainas yra geriau nei aš mačiau bet žaidimas prieš. Viena kulka jums imtis, jūs galite išgirsti kreko kulka ir priklausomai nuo to, kur esate, atitinkamų echo taip pat, po to korpuso, pradeda nuo žemės, ir net žarnų ten turėjo savo atskirus garsus
Daugiau »

Lada 2 gali turėti lanko nesumenkintų Lankinio berniuką 3 yra Taigi labai ir visi, bet kad nebūtinai reiškia lanko The Lada 3 yra blogas žaidimas. Yra paskutinė iš originalo lanko The Lada serijos, pažangą, kuri padaryta žaidimas yra jos smailės, įskaitant gerinimo srityje, vizualiai. Tačiau realus klausimas yra; yra lanko The Lada 3 geriau nei Lankinio berniuką 2?

Žaidimas nustatyti po “Didelė nelaimė” atsitiko Lankinio berniuką 2 su pasaulio ieško mažiau chaotiškas valstybės nei anksčiau. Su tuo, kas pasakyta, žaidimas nėra elemento, kovoja už labai sukelti daugiau. Nors lanko ir Elc buvo į kelionę sunaikinti galinga monstras, kurie kelia grėsmę spauda pasaulio sunaikinimą, lanko The Lada 3 nustato taikiai valstybėje pasaulio su ne per daug dėl labai sukelti į herojus kelionę, išskyrus važiuoja visame pasaulyje ir ieškant problemų
Daugiau »

Jei nusprendėte įsigyti naują Battlefield 3 žaidimą, yra labai svarbūs aspektai, jums reikia žinoti apie, įskaitant informaciją apie BF3 sistemos reikalavimus, tuo placiaformate spauda atveju, jei norite žaisti žaidimą PC nemažai.

BF3 yra labai pažangių ir reikliausių žaidimas iš kelių požiūrius. Per labai trumpą laiką, jis tapo praktiškai labiausiai galinga varžovų kai kurių naujausias pirmosios person shooter žaidimai pasaulyje. Tai, žinoma yra gana pastebimas feat ir ji jau rodo mums žvilgsnis žaidimo bendrosios savybės ir specifikacijos, kai kalbama apie savo žaidimą-parinktis ir pažangiosios grafinę reikalavimus, kad ji reiškia sudėtingumą.
Daugiau »

Elder Scrolls v Skyrim yra tikrai vienas iš geriausių žaidimų prieinama 2011. Skyrim yra žaidimas, kuris buvo paskelbta pradžioje 2010 m., o nustatyta išleistas 2011 m. spalio. Žaidimas bus visiškai atvira pasaulio smėlio dėžės pirmasis asmuo RPG (vaidmuo žaisti žaidimą). Praeities žaidimų Elder Scrolls franšizės gerai gavo gerbėjai. Naujausią įmoka franšizės buvo vadinamas “Zapominania” ir buvo pavadintas žaidimas metų, todėl Skyrim turi didelius lūkesčius susitikti ir pranokti savo pirmtaką. Vienas iš aspektų, Skyrim, kad tikimasi, lauko reklama kad jį per viršų yra monstras, jie buvo įtraukti, drakonas naują lenktynių.
Daugiau »