Bejeweled 2 Deluxe reklaminiai stendai arba Bejeweled serijos yra labai populiarus žaidimų. Jis taip pat yra vienas iš mano mėgstamiausių. Kas jis apie šį žaidimą, kad buvo tokia didelė peržaisti vertė? Galima sakyti, kad Bejeweled yra tik paprastas, dar gali būti nelinksma žaidimą.

Pasipuošęs brangakmeniais 2 yra interneto žaidimas yra tęsinys į Bejeweled. Ką daryti, šis žaidimas yra paprastas, galite sukeisti perlus užbaigti eilutės yra 3 arba didesnė. Perlus dingo kartu su suteikia jums taškų. Po to, pasirodys naujas brangakmeniai ir kartoti ciklą vėl.

Tai taip paprasta ir tuo pačiu metu skamba taip nuobodu. Nors, po žaidimo bus jums greitai sužinoti kad ji tampa gana addicting.
Daugiau »

Šis žaidimas yra tikrai nėra stendai už silpnumą širdies. Žaisti kaip vadybininkas mokymo, “žinyno, jėga” savo “darbuotojų/kiaulytėms” paklusti “išgyventi /.” Be orientavimo, geltona tinka, brainwashed darbuotojų pateks į jų grisly mirčių su atšaldymo juokingas. Nors tai nėra nebūtinai blogas dalykas, nes šie žmonės yra mindlessly paklūsta vadovai, kiekvieną žodį arba vieno žodžio „Paleisti. ” Tik keli darbuotojai visiškai atsisakyti mindlessly paklusti bet viršutinė valdymo nagrinėja Zgryźliwie tiems, kurie norinte galvoti už save. Iš esmės, Leistuvas yra galėtų praleisti laiką į verslo pasaulyje, kai Nr leidžiama manote, kad be vadovai ir šių vadybininkai turi kultas, kaip kontroliuoti savo darbuotojams. Atėjo laikas sužinoti, kaip naudoti šį proto kontrolės
Daugiau »

Rockstar games pristato la Noire, žaidimą, kur jums būti wrzuconym į kur pasaulyje buvo šešėliai ir pavojingų su mafijos spaustuve ir mob jungtys 50s. Į žaidimą, jums bus Przystojny policijos pareigūnas, išdarinėti.ģ glotninti kostiumas su skrybėlę ir pistoletas. Jums sekti jį ir išspręsti žmogžudystė, pavyzdžiui, intensyviai atvejus, kad visi susidoroti su eismo, homicide ir net padegimo. Jūs galite ieškoti nusikalstamumo Scenos clues ir apklausti kad gali duoti jums kai kurios informacijos apie kaip jūs galite suprasti, atveju. Taip pat turėsite naudoti jūsų smegenys suprasti, jei žmonės yra melas jums arba jei jie prawdomówni.
Daugiau »

Velnias kraujo yra, Siaubo pagrįstas pirmasis asmuo strzelanki Nuotykių žaidimas, trumpam, Xbox Live Indija žaidimo arba XBLIG, sukurtas Thelostone. Velnias kraujo pradžioje faktiškai paaiškina istorija ir lore iš žaidimo padorumui pakankamai. Nazratu yra blogis jėga ir Siaubo ir Nethermorne. Protagonist yra herojus ir kad jis yra finansų į Nethermorne Siaubo Karalystė tikisi, žudyti grzesznika Nazratu. popieriniai maiseliai Gauti į Nazratu nebus lengva kaip turi rizikos per daug lygių pasiekti, Den blogis, kurioje jis gyvena.

Kontrolė (Xbox 360): D-pad-pasirinkite rašybos, RS-tikslas, x-pakartotinai įkelti, A-pasirinkite, B-žemėlapis/atšaukti, Y-atsargų, RB jungiklis ginklus, RT-gaisro Hunai, LT-gaisro rašybos, LB-ciklo zaklęcia, LS-perkelti. Už tai, kad reali indie žaidimas ir fps įkelti, velnias kraujo valdikliai nėra blogai
Daugiau »

Rezultatas: 9 10

Rekomenduojama? Tikrai Jei suvaidino pirmą žaidimą. Check out pirmasis, jei ne, jums neturėtų būti dėmesio šių pavadinimų.

Mes vėl su Cole McGrath liūdnai serijos antra įmoka, svetainiu kurimas ir yra daug darbo prieš jį. Su įspėjimą apie artėjančią pavojaus iš monstras žinomas kaip “The Beast” Cole ir bendrovės nuspręsti pasitraukti iš imperijos miesto ieškoti Dr Wolfe, ir plėtoti savo įgaliojimus, todėl jis gali pasipriešinti The Beast. Tiesiog, kaip jie gauti nors išvykti, The Beast augina savo ugly head. Cole bando sąvoką ji, bet, galų gale imperijos miestas yra visiškai sunaikinami ir Cole turi bėgti į į miestą, naujas Marais, reikia Dr Wolfe padėti dabar labiau nei bet kada jei ten turi būti kokia nors viltis sustabdyti The Beast.
Daugiau »