Taigi Granny nusprendė perkelti į viduryje niekur. Tai reiškia, kad nėra nieko nerimauti teisę? Jums negali būti daugiau neteisinga! Užsieniečiai turi sudaužė ir reikia želė taisyti savo laivu. Norėdami gauti šį retas preke, jie pastatė blogis lampionai armija. Mažai spaustuve užsieniečiai žinau, Granny turi būti secret agent. Padėti Granny paskersti svetimų lampionai bangos kaip jie nužudė jos, sunaikinti savo namus ir valgyti savo želė. Nesijaudinkite, kad Granny nebeturi savo patrankas; ji yra pakankamai kvalifikuotų, kad žudyti šių puola su namų daržovės!

Žaidimas yra unikalus bokštas gynybos žaidimas. Protagonist yra Granny, reclusive močiutė, gyvenančių kažkur Arkties regiono. Ginklus yra daržovės. Kiekvienos daržovių, pavyzdžiui, skirtingo tipo gun
Daugiau »

Rezultatas: 7 10

Rekomenduojama? Taip

Ateityje žmonėms ir technologijų pradėjo sulieti. Žmonės yra atnaujinimas save su priedais, žinomas kaip papildiniai. Šie papildiniai gali ką nors padaryti iš pakeičiant prarastas galūnes, padėti žmonių skaityti poreikius ir emocijų kitų. Adam Jensen, buvusio SWAT veikia saugumo, viena iš pirmaujančių bio technologijų įmonių. Kaip įmonė rengia parodyti savo neseniai gautus rezultatus, Washington, kuris bus kvieslys naują amžių žmogaus valdomos evoliucija, bendrovė ateina ataka. reklamos agentura Daugelis mokslininkų bendrovių nužudomos ir Adam paliekamas ant krašto mirties. Prieπ jis mirπta nors, jis įrašomas per masyvi papildiniai. Šešių mėnesių, tai dabar laikas sekti žemyn atsakingų.
Daugiau »